Суд наказав призначити Савченко нового безоплатного адвоката і переніс засідання

Шевченківський суд міста Києва переніс розгляд продовження арешту народного депутата Надії Савченко на 25 жовтня - до цього часу їй мають призначити нового адвоката

Про це повідомляє Depo.ua.

"Доручити регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м. Києві призначити захисника за кримінальним провадженням.. для здійснення захисту підозрюваної Савченко Н.В. У зв'язку з наданням доручення розгляд клопотання про продовж запобіжного заходу відкласти на 25 жовтня 2018 року о 9.30", - заявив суддя.

Нагадаємо, 4 вересня Шевченківський районний суд Києва на два місяці (до 30 жовтня без визначення розміру застави) продовжив арешт Савченко.

21 вересня Шевченківський райсуд Києва розглянув питання обмеження термінів ознайомлення адвокатів Савченко з матеріалами справи до 25 календарних днів.

23 жовтня суд мав розглянути клопотання прокуратури про продовження строку тримання Савченко під вартою, проте зранку на засідання суду не з'явилися кілька адвокатів депутата, через що вона попросила відкласти засідання. Суд ухвалив рішення, що її клопотання розглянуть цього ж дня о 15:00.

Довідка: 22 березня Верховна Рада України дала згоду на позбавлення депутатської недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

Їй інкримінують вчинення дій із метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичної організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.

Сама ж Савченко заявляє, що планувала лише "політичну провокацію". А під час судового засідання 23 березня вона заявила про глибоку зневагу до президента, уряду та народних депутатів.

Захист народного депутата Надії Савченко направив до Шевченківського районного суду міста Києва клопотання про зміну їй запобіжного заходу, проте 22 червня суд залишив нардепа під вартою.

Додамо, що 26 людей зголосилися взяти Савченко на поруки, але Шевченківський райсуд Києва відхилив це клопотання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна