Суд над Савченко почав допит "постраждалих"

У Донецькому міськсуді Ростовської області завершився допит української льотчиці і народного депутата Надії Савченко. Натомість почався допит по відеозв'язку шести свідків з боку обвинувачення
Depo.Влада
29 вересня 2015 17:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Савченко на суді пояснила, що спершу в полоні називала себе навідником, тому справжній навідник, можливо, ще був на свободі і міг виконати завдання, а вона "й так в полоні, тому і взяла все на себе".

Також Савченко відмовилася називати українські частини, які знаходилися в зоні бойових дій АТО, пояснивши, що це - військова таємниця.

Потім суд розпочав допит свідків обвинувачення - шести "постраждалих", перші з них - жителі селища Металіст, житло яких було зруйноване внаслідок бойових дій 17 червня 2014 року.

Нагадаємо, що сьогодні Савченко розповіла, як її вивозили в Росію

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" минулого літа потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України.  10 червня Московський міський суд продовжив арешт Савченко до 30 вересня 2015 року. Їй загрожує до 25 років ув'язнення

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.