Справа Савченко: Російський суд відфутболив "незручний" висновок спеціаліста МТС

Спеціаліст з мобільного зв'язку Андрій Іванов у суді над Савченко довів, що вона не могла перебувати у Стукаловій Балці, як заявляє російське слідство
Depo.Влада
21 січня 2016 15:24
ФОТО: depo.ua

Про це у "Твітері" написав адвокат народного депутата України Надії Савченко Ілля Новіков, передає depo.ua.

Під час допиту в суді стороною захисту Іванов, котрий запускав роботу станцій МТС на Луганщині, повідомив, що 17 червня 2014 року в північній околиці Луганська з ладу вийшли станції мобільного зв’язку.

Таким чином, Савченко не могла корегувати вогонь.

У суді адвокат Новіков надав документи від операторів мобільного зв'язку з даними про те, які саме соти обслуговували Савченко 17 червня. Оглянувши ці дані, Іванов заявив, що вказані соти не розповсюджують сигнал на Стукалову Балку, а отже це ще раз підтверджує, що Савченко там не було.

Однак суд відмовився долучити висновки Іванова до матеріалів справи.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада