Суд над Мосійчуком перенесли на 29 лютого

Печерський районний суд Києва вдруге переніс розгляд клопотання Генеральної прокуратури України про обмеження термінів ознайомлення народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука та його адвокатів з матеріалами відкритого проти нього кримінального провадження за обвинуваченням у хабарництві
Depo.Влада
23 лютого 2016 17:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

Сьогодні під час судового засідання Мосійчук був відсутній.

Його адвокати заявили клопотання про перенесення судового засідання у зв'язку з тим, що їх підзахисний продовжує перебувати на стаціонарному лікуванні в Інституті імені Шалімова і на підтвердження своїх слів надали суду відповідні медичні довідки з лікувального закладу.

Також адвокати заявили клопотання щодо неможливості проводити сьогодні судове засідання у зв'язку з тим, що в Апеляційному суді Києва на розгляді перебуває клопотання сторони захисту щодо невчинення Генеральною прокуратурою дій з перекладу матеріалів справи на шрифт Брайля, оскільки один із захисників Мосійчука є незрячим.

Заслухавши думки сторін, суд ухвалив рішення перенести судове засідання на 29 лютого на 14.30.

“Клопотання захисників Мосійчука задовільнити. В судовому засіданні оголосити перерву до 14.30 29 лютого”, - зазначається в ухвалі суду.

Нагадаємо, 22 лютого народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук не з'явився на засідання суду щодо обрання запобіжного заходу у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада