Суд ЄС підтвердив, що справ проти Януковича достатньо для санкцій, - ЗМІ

Суд Євросоюзу підтвердив, що наявні в Україні кримінальні справи проти екс-президента Віктора Януковича є достатніми для збереження щодо нього санкцій Євросоюзу
Depo.Влада
19 вересня 2016 11:20
ФОТО: depo.ua

15 вересня 2016 року Європейський суд оголосив рішення у справі Т-346/14 за позовом Януковича до Ради ЄС про виключення колишнього президента із санкційних списків ЄС, пише depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

"Формально рішення Суду частково прийнято на користь позивача. Реально ж Янукович програв з усіх суттєвих питань", - йдеться у статті.

Янукович оскаржував перші два санкційні рішення: про запровадження обмежень у 2014 році та про їхнє продовження до березня 2016 року. Тобто нині діючі санкції в рамках даної справи не розглядалися, це предмет іншого позову Януковича.

Суд постановив, що надана Генпрокуратурою України додаткова інформація, а саме посилання на три кримінальні справи щодо розкрадання Януковичем державного майна, які розслідуються в Україні, разом з іншими відомими факторами, в тому числі місцем позивача у колишньому керівництві держави, є достатньою для ухвалення Радою ЄС рішення про включення його до переглянутого санкційного списку 2015 року.

"Це також означає, що нова скарга Януковича №Т-244/16, в якій він оскаржує нині чинні санкції, запроваджені Радою ЄС на строк до березня 2017 року, має низькі шанси на успіх", - зазначається у статті.

Нагадаємо, 15 вересня загальний суд Євросоюзу визнав неправомірним рішення щодо запровадження санкцій на період з 6 березня 2014 року по 5 березня 2015 року проти екс-президента Віктора Януковича та його сина Олександра, а також екс-очільника АП Андрія Клюєва.

  

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада