Суд дозволив охорону адвокату "діамантового прокурора" і відклав справу

Голосіївський суд Києва продовжить розгляд справи "діамантових прокурорів" - Олександра Корнійця і Володимира Шапакіна 19 квітня
Depo.Влада
4 квітня 2016 14:57
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент depo.ua, сьогодні суд задовольнив клопотання захисника Шапакіна Сергія Козаченка про надання йому державної охорони.

"Суд постановив задовольнити клопотання адвоката Шапакіна Козаченко і надати, вжити заходів безпеки щодо захисника", - заявив суддя.

Нагадаємо, раніше адвокат Сергій Козаченко, який захищає "діамантового прокурора" Володимира Шапакіна, заявив, що через загрозу життю змушений був найняти приватних охоронців

Як відомо, колишній заступник керівника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимир Шапакін і колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць, відомі як "діамантові прокурори", були затримані в липні 2015 року.

Під час обшуку у них були знайдені великі суми грошей, а також діаманти. За даними слідства, вони отримали хабар у розмірі 3 млн грн. У липні 2015 року вони були звільнені з органів прокуратури.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада