Суд арештував рахунки сина Януковича

Печерський районний суд наклав арешт на 11 банківських рахунків в 3-х банках, які були відкриті компаніями Олександра Януковича
Depo.Влада
28 березня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у визначеннях суду від 3 березня, оприлюдненими в Єдиному держреєстрі судових рішень, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Зокрема, арешти були накладені на рахунки компаній "Мако Холдинг", "Мако Актив", "Білдінг Інвестменс Груп".

Суд наклав арешти на 4 рахунки в банку ING Bank NV (Нідерланди), на 5 рахунків в "УкрБізнесБанку" і на 2 рахунки у "Всеукраїнському банку розвитку (останні 2 - ліквідовані)".

Розмір грошових коштів, які знаходяться на зазначених рахунках, в текстах визначень не вказані.

В рамках досудового розслідування встановлено, що Янукович-молодший протягом 2013 року за сприяння свого батька - колишнього президента України та інших осіб з числа вищого керівництва країни організував злочинну схему по сприяння належним йому підприємствам компаній групи "Мако" в протиправній мінімізації податкових зобов'язань, що підлягають сплаті до бюджету, а також у заволодінні цими бюджетними коштами.

Зазначені протиправні дії Януковича-молодшого і групи невстановлених осіб призвели до фактичного ненадходження до держбюджету коштів на загальну суму 42,598 млн гривень.

Нагадаємо, що сім'я екс-президента Віктора Януковича зробила юридичні кроки для стягнення з України компенсації в рамках справи про оскарження санкцій. Йдеться про витрати понесені сім'єю екс-президента на адвокатів.

25 березня, екс-міністр юстиції України Олена Лукаш заявила, що суд ЄС присудив виплату компенсацій Віктору Януковичу і двом його синам Олександру і Віктору, який загинув в березні 2015 року, в розмірі $ 80 тис на кожного. Йдеться про компенсацію витрат, які члени сім'ї Януковича понесли на послуги адвокатів у справі про оскарження санкцій Євросоюзу.

Наступного дня Мін'юст України спростував слова Лукаш.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада