Студпарламент КНУ Шевченка засуджує збори "Слуг народу" на території університету

Студентський парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка засуджує проведення зборів партії "Слуга народу" на території головного "Червоного" корпусу університету

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на лист студпарламенту.

У своїй заяві орган студентського самоврядування висловив занепокоєння "залученням університету до участі в акції політичної партії, що зараз, 20 вересня 2020 року, проводиться на території головного корпусу".

Згідно з листом студпарламенту, ця акція порушує закон України "Про освіту", згідно з якою політичні партії та їхні члени не мають права втручатися в роботу закладів, а також заборонено функціонування будь-яких політичних об’єднань у закладах освіти. Також студенти вважають, що збори суперечать листу Міністерства освіти і науки "Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти" від 14 вересня.

"СПУ вбачає у публічному заході, що проводиться політичною партією "Слуга народу" на території Університету порушення норм чинного законодавства України, та наголошує на недопустимості таких заходів також і з міркувань шкоди для репутації Університету. СПУ засуджує будь-які акції політичного характеру, в тому числі політичну агітацію на території Університету, а також використання назви Київського національного університету імені Тараса Шевченка для задоволення політичних інтересів", – заявляють студенти.

На думку студпарламенту, не має значення, чи збори проводилися в будівлі КНУ, чи на його території. СПУ заявляє, що "вважає себе зобов’язаним зайняти активну позицію та дізнатися усі подробиці щодо ситуації, що склалася".

Нагадаємо, 20 вересня стало відомо, що "Слуги" провели захід на території КНУ всупереч статуту ВНЗ і забороні Шкарлета.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"