Стрєлкова зробили "новоросійським тролем", - експерти

Співробітник ФСБ Ігор Гіркін зараз працює тролем помічника президента Російської Федерації Владислава Суркова на користь силовиків
Depo.Влада
7 грудня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це, відповідаючи на запитання журналістів щодо зв’язків Гірікіна з "баштами Кремля", заявили експерти під час презентації Центру дослідження Росії та окупованих територій і круглого столу на тему "Хто є хазяями "ДНР" і "ЛНР", передає кореспондент depo.ua.

"Немає жодного секрету щодо того, що Гіркін є співробітником ФСБ. Він свою місію з точки зору ФСБ виконав. Після того, як він почав гратися в політику та загордився вважати себе людиною, яка може стати "королем Новоросії" чи якимось видатним парламентарем на Росії було ухвалено рішення його відправити туди, звідки він і прийшов. Тепер він знову працює у маргінезі і збирає у соцмережах по тисячі лайків. Але це невеликі групи людей, які люблять поговорити про "велику Росію". Недаремно його відправили на Валаам, щоб йому там промили мізки правильні російські попи", - сказав народний депутат від Блоку Петра Порошенка Вадим Денисенко.

У свою чергу політолог Кирил Сазонов зазначив, що після своїх "подвигів" Гіркін отримав серйозний матеріальний зиск.

"Він просто став багатою людиною. Він виступає, а також сильно не любить Владислава Суркова, якого намагається вкусити, за що отримує у відповідь. Для "ДНР" він – подразник, заявляючи про те, що вони все злили та розікрали. Тим самим він збирає цей шум та його каналізує", – експерт.

Водночас Денисенко додав, що насправді Гіркін "заробив гроші на своєму поході у Слов’янськ, а зараз він – троль, людина яка дозволяє собі критикувати".

"Але ж він не божевільна людина і прекрасно розуміє, в яких реаліях живе. Він прекрасно розуміє, що не треба говорити "Путін злив Новоросію", а треба: "Новоросію зливає Сукров", - зазначив Денисенко.

У свою чергу співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов вважає, що Гіркіна використовують як торпеду проти Суркова

"Щойно потреба у Гіркін зникне – відповідно, зникне і сам пан Гіркін. За великим рахунком ми можемо говорити що на Росії йде протистояння по лінії силовиків, тобто ФСБ, та Суркова, які бояться за вплив на ситуацію", - сказав експерт.

Читайте також: 

Усі хазяї "Донецької народної республіки" (ДОСЬЄ)