Столтенберг: З часів холодної війни НАТО найбільше посилює захист перед загрозою зі Сходу

Зараз у Європі триває найбільше з часів холодної війни посилення колективного захисту
Depo.Влада
26 травня 2015 23:28
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг під час зустрічі з президентом США Бараком Обамою, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"НАТО буде захищати всіх союзників перед обличчям ворожої загрози. Це тим більше важливо, оскільки ми стикаємося з новими загрозами, новими завданнями, які йдуть як зі сходу, так і з півдня. Ми пристосовуємось, ми реагуємо, ми підвищуємо боєздатність наших сил ", - сказав генсек.

За його словами, це "найбільше з часів холодної війни посилення колективного захисту".

"І ми також створюємо командні структури в усіх східноєвропейських країнах-союзницах, підкреслюючи, що НАТО існує і НАТО тут для того, щоб охороняти і захищати всіх союзників", - розповів Столтенберг.

За словами генсека, у США та Північноатлантичного альянсу "є спільне розуміння того, що НАТО зіткнувся з новими умовами безпеки" у світі. Столтенберг закликав усіх членів організації виконувати свої зобов'язання по витратах на оборону і зупинити скорочення своїх оборонних бюджетів.

Нагадаємо, що днями Столтенберг заявив, у НАТО є великий обсяг інформації, яка доводить присутність військ РФ на Донбасі.