НАТО відреагував на перспективу перенесення фейковиборів в "Л-ДНР"

Генсек НАТО Йєнс Столтенберг назвав позитивним кроком домовленості про перенесення фейкових виборів "ЛНР" і "ДНР" для проведення їх відповідно до українського законодавства
Depo.Влада
6 жовтня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на прес-конференції напередодні засідання міністрів оборони країн - членів НАТО, яке відбудеться 8 жовтня, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Ситуація в Україні залишається нестабільною. Але є й ознаки прогресу. Я вітаю відновлення зусиль лідерів "нормандського формату" в Парижі, спрямованих на повну реалізацію Мінських домовленостей. Розуміння (необхідності) відкласти вибори, заплановані сепаратистами, є позитивним кроком. Будь-які вибори мають бути проведені відповідно до законодавства України", - сказав генсек Альянсу.

За словами Столтенберга, припинення вогню в зоні АТО "триває і зміцнюється". "Сторони оголосили, що вони відведуть від лінії зіткнення танки та іншу зброю. Це створює надію і силу", - підкреслив він.

Генсек НАТО вважає, що зараз важливо виконати Мінські домовленості у повному обсязі. "Росія несе особливу відповідальність, оскільки Росія продовжує підтримувати сепаратистів і дестабілізувати східну Україну", - наголосив Столтенберг.

Нагадаємо, 2 жовтня у Парижі відбулася зустріч лідерів України, Франції, Німеччини і Росії щодо ситуації на Донбасі.

У Парижі домовилися про скасування фейкових виборів в самопроголошених "республіках", виведення окупаційних військ з території України та про інші аспекти виконання Мінських угод.

Окупанти "ДНР" та "ЛНР" заявили, що скасують фейкові вибори на Донбасі за умови амністії причетних до війни на Донбасі.

Більше про псевдовибори у "ЛНР-ДНР" читайте на Depo.Донбас.