Столтенберг: Рішення про батальйони НАТО в Балтії і Польщі оптимальне

Рішення про розгортання чотирьох батальйонів НАТО в східній Європі було прийнято після ретельного аналізу, в нинішніх обставинах така присутність є оптимальною
Depo.Влада
8 липня 2016 20:25
ФОТО: depo.ua

Про це заявив генсек альянсу Йенс Столтенберг, передає depo.ua.

"Ми прийняли це рішення після ретельного аналізу потреб. У сьогоднішніх обставин це належна присутність в східній частині альянсу", - сказав він.

Генсек також наголосив на важливості того, що НАТО матиме можливість посилення цих підрозділів, що, за його словами, є "ще більш важливим".

Нагадаємо, що  8-9 липня у Варшаві триває саміт Північноатлантичного альянсу. У ньому беруть участь 18 глав держав, 21 глава уряду, 41 міністр закордонних справ та 39 міністрів оборони. На саміт зареєструвалося понад 2,1 тис. делегатів із 65 національних делегацій і делегацій міжнародних організацій (НАТО, ЄС, ООН, Світового банку). 

Там заплановані дві важливі для України події: перша - засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, друга - зустріч країн "великої п'ятірки" (США, Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія) за участю української сторони. На саміті мають   звести в один пакет усю допомогу українській армії

Більше новин політики читайте на Depo.Влада