Столтенберг: Двері НАТО відкриті для України

Двері Північноатлантичного альянсу відчинені для нових партнерів - України, Грузії та Молдови
Depo.Влада
8 липня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua

Про це у вступній промові на саміту у Варшаві заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передає depo.ua.

За його словами, альянс і надалі підтримуватиме Україну у процесі реформування та модернізації військового сектору.

"Цей саміт ще раз доведе, що двері НАТО відчинені. Ми працюємо з Україною та Грузією як з партнерами; підтримуємо запровадження ними реформ для досягнення стандартів НАТО. Ми вже надали пакет допомоги Україні, і зараз доповнюємо його. Україна має бути готова до модернізації військового сектору. Ми надаємо всю необхідну практичну і політичну підтримку. Україна має право обирати свої власні механізми безпеки", - зазначив генсек альянсу.

Нагадаємо, що  8-9 липня у Варшаві триває саміт Північноатлантичного альянсу. У ньому беруть участь 18 глав держав, 21 глава уряду, 41 міністр закордонних справ та 39 міністрів оборони. На саміт зареєструвалося понад 2,1 тис. делегатів із 65 національних делегацій і делегацій міжнародних організацій (НАТО, ЄС, ООН, Світового банку). 

Там заплановані дві важливі для України події: перша - засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, друга - зустріч країн "великої п'ятірки" (США, Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія) за участю української сторони. На саміті мають   звести в один пакет усю допомогу українській армії

Читайте також: У Варшаві триває саміт НАТО (ХРОНІКА)

Більше новин політики читайт