Стець заборонив відключати електрику телевишкам

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець вніс постанову про заборону обмежувати електропостачання стратегічно важливим об'єктам у сфері телекомунікацій та зв'язку
Depo.Влада
29 квітня 2015 20:19
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства інформаційної політики, передає depo.ua.

Основною метою постанови є заборона відключення телевишок в прифронтових зонах та на всій території України. Міністр зазначив, що це черговий крок МІП в рамках програми забезпечення інформаційної безпеки України.

Глава уряду Арсеній Яценюк підтримав пропозиції міністра та доручив внести відповідні зміни до постанови Кабміну "Про затвердження переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави".

Нагадаємо, що через відключення енергопостачання Лучівської філії Концерну РРТ було припинено трансляцію програм телебачення, радіомовлення та цифрових потоків на Херсонщину, Миколаївщину та АР Крим.

Така ж ситуація виникла в Лозовій Тернопільської області - через припинення постачання вишки мешканці області були позбавлені можливості дивитися місцеві та загальнонаціональні канали як в аналоговому, так і в цифровому ефірі.

Мітки: