Стець виправдовує свою заступницю за пости в соцмережах

Коментарі заступника міністра Тетяни Попової в соцмедіа не є причиною для її звільнення
Depo.Влада
26 травня 2016 12:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр інформаційної політики України Юрій Стець в інтерв'ю ЛІГА.net., передає depo.ua.

"Я не можу її звільнити без юридично обґрунтованих причин. Наприклад, її публікація в Фейсбуці не може бути такою причиною", - зазначив він.

При цьому Стець додав, що що до Попової буде проведено внутрішнє розслідування щодо можливого порушення норм закону при заповненні декларації.

"Я знаю, що до неї є претензії щодо декларації і якогось бізнесу, який вона начебто не вказала. Ми проведемо внутрішнє розслідування, і на підставі цього будемо приймати рішення", - додав він.

Крім усього іншого, підкреслив міністр, звільнити Попову може лише Кабмін. "Чи я Буду подавати її на звільнення? У разі обґрунтованих доказів, що були порушені норми закону при подачі декларації – так", - резюмував Стець.

Нагадаємо, 10 травня сайт "Миротворець" опублікував персональні дані журналістів українських та західних ЗМІ, акредитованих в "ДНР" і "ЛНР". Там міститься 4068 імен. Журналістська спільнота, представники Євросоюзу, омбудсман Валерія Лутковська висловили обурення такими діями. Остання навіть закликала правоохоронні органи заблокувати доступ до цього ресурсу, а прокуратура почала розслідування.

13 травня, проект "Миротворець" оголосив про закриття.

Зазначимо, раніше заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова викликала хвилю обурення у соцмережах, розмістивши на своїй сторінці посилання на досить сумнівний блог, в якому критикували роботу сайту "Миротворець". 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада