Стець разом з СБУ планує не допускати переписки українських ЗМІ з "ДНР" і "ЛНР"

Спецслужби і Міністерство інформаційної політики намагатимуться більше не допускати переписок українських журналістів із "органами" сепаратистів Донбасу
Depo.Влада
20 серпня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112-Україна" повідомив міністр інформаційної політики Юрій Стець, передає depo.ua.

"Є речі, які краще не говорити вголос. Зараз всі дуже хочуть почути, яким чином впливати на переписку між українськими медіа і "мінінформації" у так званих "ДНР" і "ЛНР". Тут триває робота Міністерства інформації України і СБУ щодо недопущення подібних речей в майбутньому", - зазначив Стець.

Нагадаємо, що група українських хакерів проникла і обалила зсередини всю інформаційну систему Л-ДНР. Одним з результатів цього зламу стали списки журналістів та видань, які отримали акредитацію у так званій "ДНР". Ці дані виклали у вільний доступ на сайті "Миротворець". 

Це викликало негативну реакцію серед журналістів і вони відреагували на це заявою із вимогою до сайта "Миротворець" видалити з вільного доступу інформацію про персональні дані журналістів, які отримали акредитацію у "ДНР".

Кризовий медіацентр також закликає Антона Геращенка та адміністраторів сайту "Миротворець" негайно прибрати з вільного доступу дані іноземних та українських журналістів".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада