Стець призначив нового радника з питань Криму

Міністр інформаційної політики Юрій Стець призначив радником з питань інформаційної політики Криму журналіста, продюсера і громадську діячку Еміне Джеппар
Depo.Влада
26 жовтня 2015 22:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Мінінформполітики, передає depo.ua.

"26 жовтня 2015 року міністр інформаційної політики України Юрій Стець ухвалив рішення про призначення радником з питань інформаційної політики Криму журналіста, продюсера, громадського діяча у справах кримськотатарського народу Еміне Джеппар. Рішення щодо призначення прийнято на підставі рекомендації Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва", - зазначається в повідомленні.

Як підкреслив Стець, ключовими завданнями Джеппар буде забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму та поширення інформації про півострів.

"Еміне Джеппар продовжить працювати над тим, щоб Крим був актуальним в національних, регіональних медіа та забезпечуватиме поширення інформації про півострів за межі України. Це людина з відкритим серцем, яка вболіває за долю свого народу, і, я впевнений, робитиме все можливе на протидію згортання свободи слова в Криму", - сказав він.

У свою чергу Джеппар розповіла, на що орієнтуватиметься у своїй роботі: "Моя 5-річна донька колись спитала мене: "Мамо, а чому ми їдемо з Криму? Коли ми повернемось?". Тоді я не знайшла потрібної відповіді. Мені її хочеться мати, тому я дію. Все, що я робила та робитиму у професії, - пошук цієї відповіді".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.