Степанов розповів про нові обмеження у "червоних зонах"

Державна комісія ТЕБ та НС визначила обмеження у "червоних зонах", які почнуть діяти з 28 вересня у містах Тернопіль та Бережани Тернопільської області
 

Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов за результатами засідання Держкомісії ТЕБ та НС, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Він зазначив, що засідання відбулося спільно з комісією ТЕБ та НС Тернопільської області, де були присутні в тому числі органи місцевого самоврядування і там були встановлені відповідні обмеження, які будуть доведені до мешканців міст.

"Обмеження, які були встановлені на території цих міст - це посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення", - сказав міністр. Він додав, що висадка пасажирів можлива.

Також буде обмежено приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення. Окрім торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом.

За словами Степанова, обмежать також провадження банківської та страхової діяльності, а також медичну практику, ветеринарну практику, діяльність автозаправних комплексів, діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльність з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку.

Крім того, буде заборонено відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім тих, які надають екстрені соціальні послуги, центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

Обмеження почнуть діяти з 00.00 год 28 вересня 2020 року у Тернополі та Бережанах Тернопільської області. Комісія ТЕБ та НС Тернопільщини повідомила, що у цих містах запровадять особливий порядок роботи міського транспорту та організації навчального процесу.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"