Стефанчук доручив Регламентному комітету розібратися із "кнопкодавами"

Перший віце-спікер парламенту Руслан Стефанчук доручив Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розібратися з зафіксованими випадками "кнопкодавства" і дати правову оцінку

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає Depo.ua.

"Як і обіцяв вчора, направляю в комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України своє звернення з вимогою розібратися з ситуацією із зафіксованими фактами "кнопкодавства" в стінах парламенту і дати їм правову оцінку", – написав політик.

Стефанчук додав, що на відкритті пленарного засідання 12 вересня порушники з фракції "Слуга народу" попросили вибачення за свій "ганебний вчинок" та задекларували, що свою місячну заробітну плату перекажуть на благодійні потреби.

Стефанчук доручив комітету ВР розібратися з випадками кнопкодавства

Нагадаємо, інформацію про те, що Регламентному комітету Верховної Ради ІХ скликання було подано доручення розглянути кнопкодавство трьох народних депутатів, яке днями зафіксували під час голосування у парламенті, підтвердив і Дмитро Разумков 12 вересня.

Довідка: 11 вересня народну депутатку від "Слуги народу" Олену Копанчук спіймали на неособистому голосуванні.

3 вересня народний депутат-мажоритарник від "Слуги народу" Сергій Литвиненко проголосував за іншого "слугу", ймовірно Олександра Скічка.

10 вересня активісти громадського руху "Чесно" зафіксували перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді України ІХ скликання – порушником виявився депутат-мажоритарник з Донецької області Олександр Ковальов.

12 вересня народні депутати від "Слуги народу" Сергій Литвиненко та Олена Копанчук, які попалися на кнопкодавстві, вибачилися за свої дії і передають свої зарплати за вересень благодійним фондам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook