Стало відомо, в яких умовах утримується кримськотатарський адвокат під вартою

Адвокат Едем Семедляєв вранці, 8 грудня, зв'язався по телефону з затриманим правозахисником Емілем Курбедіновим

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Кримську солідарність.

"Хотів відвідати свого брата і колегу. Однак в суботу та неділю ні адвокатів, ні відвідувачів не пускають. Вдалося поговорити з ним тільки по телефону. Почувається нормально і передає всім великий селям (ред.- вітання). Попросив тільки сигарети і чисту воду. Я йому відразу передав. Було багато питань до нього, але не хотів це обговорювати по телефону ", - повідомив Семедляев.

Він додав, що планує потрапити до Курбедінова в понеділок, зазначивши, що останній перебуває в спецприймальнику для адміністративно затриманих і умови утримання задовільні.

Додао, що вчора, 7 грудня, захист адвоката Еміля Курбедінова в анексованому Криму подав апеляційну скаргу на вирок "суду" Сімферополя, який заарештував Курбедінов на п'ять діб.

Нагадаємо, 6 грудня співробітники так званого "Центру з протидії екстремізму" на території окупованого Росією Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова, влада України повідомила про цей випадок ОБСЄ.

7 грудня суддя Київського районного суду Сімферополя Антон Цикуренко призначив адвокатові Емілю Курбедінову адміністративний арешт 5 діб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна