Стало відомо, у скільки обходиться утримання представництва Порошенка у Криму

Майже 202,6 тисячі гривень витратило Представництво президента України в Автономній Республіці Крим на власне утримання за перші два місяці 2016 року
Depo.Влада
14 березня 2016 13:35
ФОТО: depo.ua

Така інформація міститься на порталі використання публічних коштів e-data, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Більшість грошей витратили на податки, оплату житлово-комунальних послуг і заробітну плату. Зокрема, в січні персонал Представництва отримав зарплатою 39 803 гривні, а в лютому – 54 828 гривень. За комунальні послуги сплачено 38 633 гривень. 705 гривень витратили на купівлю прапорів Євросоюзу.

У січні цього року своїм указом президент схвалив граничну численність Представництва в Автономній Республіці Крим у кількості 28 штатних одиниць.

Також указом на Представництво покладене завдання активізувати роботу у взаємодії з іншими органами влади щодо сприяння додержанню прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї на материкову Україну.

Від травня 2014 року Представництво президента України в Криму тимчасово розміщене в Херсоні через незаконну анексію Росією Криму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада