Стало відомо, скільки коштують окуляри "бідної" Тимошенко

Народний депутат, лідер фракції "Батьківщина" демонструє в кулуарах парламенту окуляри від Chanel вартістю у 10 тис. грн із заробітною платнею у 6,3 тис. грн в місяць
Depo.Влада
7 квітня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Tabloid.

"Депутатка та екс-прем’єр Юлія Тимошенко демонструє просто таки дива розподілення сімейного бюджету. Адже згідно її декларації, живе вона на 6 тисяч гривень на місяць, хоча лише одні її окуляри коштують приблизно 10 тисяч, і це зі знижкою", - пише видання.

Стало відомо, скільки тисяч коштують окуляри "бідної" Тимошенко - фото 1

Нагадаємо, наприкінці лютого на сайті Ради було оприлюднено декларацію Тимошенко за 2015-й рік. Загальна сума її сукупного доходу, включаючи зарплату та інші виплати, становила 75 616 грн. Ці всі доходи, вказані Тимошенко, зароблені нею особисто.

Стало відомо, скільки тисяч коштують окуляри "бідної" Тимошенко - фото 2

Виходить, що в місяць Юлія Володимирівна заробляє лише 6300 грн.

Стало відомо, скільки тисяч коштують окуляри "бідної" Тимошенко - фото 3

Стало відомо, скільки тисяч коштують окуляри "бідної" Тимошенко - фото 4

"Можливо, незабаром ми почнемо бачити Тимошенко у сукнях демократичних брендів, якими не гребує навіть перша леді", - зазначають у виданні.

Як повідомляв depo.ua, 27 листопада 2015 року у соцмережах висміяли сукню лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко, яку вона одягла на своє 55-річчя. Завдяки новому убранню її порівняли з героїнею фільму "П'ятий елемент".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада