Стало відомо, про що в СБУ допитували Степана Хмару

Громадського і політичного діяча Степана Хмару на допиті в СБУ запитували, чи знайомий він з Сергієм Корсунським, який перебуває в СІЗО за звинуваченням у причетності до терористичної організації "ЛНР"

Після допиту Хмара повідомив, що нічого не зміг розповісти слідчому, оскільки він не має стосунку до тих осіб та організацій, про які його запитували, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Або СБУ на знає своїх обов'язків, або там сидять ідіоти-непрофесіонали. Мені ставили запитання, що я знаю про створення терористичної організації “ЛНР” і чи підтримую з ними зв'язок. Також мене запитували про якогось Корсунського, який близький до тих товаришів ("ЛНР" - ред.)", - сказав Хмара.

Також він заявив, що справжнім мотивом його виклику на допит було залякати громадськість.

"Служба безпеки даремно проїдає гроші платників податків і обслуговує мафіозну банду на Банковій: порошенків, ложкіних та їм подібних. Я думаю, що це (допит — ред.) спроба тиску на громадськість, адже вони не на стільки круглі ідіоти, щоб не зрозуміти, що на мене тиснути - означає виставити себе на посміховисько", пояснив Хмара.

Слід зазначити, що у громадській приймальні СБУ випадково опинився адвокат Корсунського Сергій Трофімов, який, за його словами, прийшов на слідчі дії, пов'язані з його клієнтом. Він заявив, що його клієнт не є сепаратистом, а насправді намагався організувати переговорний процес між тими, хто захопив будівлю СБУ у Луганську та українськими правоохоронцями.

Також захисник заявив, що йому нічого не відомо про те, чи знайомий Корсунський зі Степаном Хмарою: "Я не знаю, я запитаю в нього".

Нагадаємо, 78-річного Степана Хмару викликали на допит в СБУ як свідка у кримінальній справі щодо створення та діяльності терористичної організації "ЛНР".

Нагадаємо, що 3 лютого Співробітники Служби безпеки затримали в Полтавській області Сергія Корсунського, якого підозрюють в причетності до діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка".
 Сергій Корсунський був соратником колишнього "глави ЛНР" Валерія Болотова.
Напередодні волонтери помітили його разом з дружиною в київському ресторані "Катюша".

За рішенням Шевченківського суду, 5 лютого Корсунського взяли під варту на 40 днів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада