Стало відомо, про що в СБУ допитували Степана Хмару

Громадського і політичного діяча Степана Хмару на допиті в СБУ запитували, чи знайомий він з Сергієм Корсунським, який перебуває в СІЗО за звинуваченням у причетності до терористичної організації "ЛНР"
Depo.Влада
27 квітня 2016 15:59
ФОТО: depo.ua

Після допиту Хмара повідомив, що нічого не зміг розповісти слідчому, оскільки він не має стосунку до тих осіб та організацій, про які його запитували, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Або СБУ на знає своїх обов'язків, або там сидять ідіоти-непрофесіонали. Мені ставили запитання, що я знаю про створення терористичної організації “ЛНР” і чи підтримую з ними зв'язок. Також мене запитували про якогось Корсунського, який близький до тих товаришів ("ЛНР" - ред.)", - сказав Хмара.

Також він заявив, що справжнім мотивом його виклику на допит було залякати громадськість.

"Служба безпеки даремно проїдає гроші платників податків і обслуговує мафіозну банду на Банковій: порошенків, ложкіних та їм подібних. Я думаю, що це (допит — ред.) спроба тиску на громадськість, адже вони не на стільки круглі ідіоти, щоб не зрозуміти, що на мене тиснути - означає виставити себе на посміховисько", пояснив Хмара.

Слід зазначити, що у громадській приймальні СБУ випадково опинився адвокат Корсунського Сергій Трофімов, який, за його словами, прийшов на слідчі дії, пов'язані з його клієнтом. Він заявив, що його клієнт не є сепаратистом, а насправді намагався організувати переговорний процес між тими, хто захопив будівлю СБУ у Луганську та українськими правоохоронцями.

Також захисник заявив, що йому нічого не відомо про те, чи знайомий Корсунський зі Степаном Хмарою: "Я не знаю, я запитаю в нього".

Нагадаємо, 78-річного Степана Хмару викликали на допит в СБУ як свідка у кримінальній справі щодо створення та діяльності терористичної організації "ЛНР".

Нагадаємо, що 3 лютого Співробітники Служби безпеки затримали в Полтавській області Сергія Корсунського, якого підозрюють в причетності до діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка".
 Сергій Корсунський був соратником колишнього "глави ЛНР" Валерія Болотова.
Напередодні волонтери помітили його разом з дружиною в київському ресторані "Катюша".

За рішенням Шевченківського суду, 5 лютого Корсунського взяли під варту на 40 днів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада