Стало відомо, коли нардепи знову зберуться в Раді (ОНОВЛЕНО)

Новообрані народні депутати вчергове зберуться у Верховній Раді України у четвер, 15 серпня, о 16:00

Про це повідомив голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, який виступає головуючим на засіданні підготовчої депутатської групи, передає Depo.ua.

"Пропоную проголосувати за запропонований порядок нашої подальшої роботи на найближчий тиждень. У четвер, 15 серпня, до 12 години дня робочі підгрупи надають пропозиції… Після цього ми збираємося о 16:00 (15 серпня – ред.) та підтримуємо, або не підтримуємо, можливо, той кількісний склад, предмети відання та назви комітетів, які ми будемо пропонувати, як підготовча депутатська група у Верховній Раді України дев’ятого скликання", – пояснив він.

"Далі, до 10 години понеділка, 19 серпня, потрібно надати пропозиції від політичних партій щодо персонального складу майбутніх комітетів Верховної ради України дев’ятого скликання. І далі, 20 серпня, у вівторок, о 12:00 – зібратися або на засідання першої підгрупи підготовчої депутатської групи, або на засідання підготовчої депутатської групи", – додав Разумков.

Водночас він зауважив, що робота нардепів на сьогодні ще не закінчена.

"Зараз будуть засідати в робочому режимі і перша підгрупа, і друга підгрупа", – зауважив він.

Також Разумков пояснив, за що відповідає кожна із підгруп.

Так, перша підгрупа "буде займатися питаннями комітетів, питаннями предметів відання комітетів, кількісного складу, та питаннями назви цих комітетів".

"Друга підгрупа буде займатися організаційними питаннями: запрошення, розсадка в залі та інші питання, пов’язані та передбачені регламентом Верховної Ради України", – підсумував він.

Нагадаємо, 9 серпня у Верховній Раді України відбулося перше засідання підготовчої депутатської групи з-поміж новообраних народних депутатів.

Пізніше стало відомо, що народні депутати на погоджувальній нараді ліквідували комітет у справах ветеранів в парламенті, а сьогодні, 14 серпня, це офіційно закріплять у парламенті.

Сьогодні, 14 серпня, відбулося друге підготовче засідання Верховної Ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook