Стало відомо, хто батько Насті Авакова

Оприлюднені нові подробиці з життя новоспеченої заступниці голови МВС Арсена Авакова з питань євроінтеграції Анастасії Дєєвої
Depo.Влада
14 листопада 2016 11:32
ФОТО: depo.ua

Так, однокурсники мають протилежні думки про Дєєву, передає Depo.ua із посиланням на "Вести". 

"Її в хорошому сенсі можна назвати білою вороною на нашому потоці політологів. З першого курсу була помітна її цілеспрямованість і амбітність, але в той же час - людяність і відкритість в спілкуванні. Вона завжди була "без понтів", - розповів виданню однокурсник Дєєвої Вадим Герасимович. За його словами, Дєєва часто пропускала заняття, але сесії закривала без хвостів.

Інші кажуть, що дівчині притаманна надмірна любов до слави. 

"Я Настю знаю по університету, хоча ми вчилися в різних групах. Ось зараз ви всі думаєте, що вона плаче в подушку, бачачи, як накинулися на неї в соцмережах, а насправді вона із задоволенням спостерігає за всім, що відбувається. Це її зоряна мить. Вона запам'ятає тих, хто її захищав, і особливо тих, хто її ображав. Настя з тих, хто давно знає, чого хоче. Слави, зірковості. Щоб все крутилося навколо неї. Вона вся в цьому. Мене не дивує, що вона десь в Японії встигла похвалити Авакова, вона завжди знає, що і як потрібно сказати, щоб потрібні люди помітили. Причому для досягнення мети всі засоби хороші", - розповіла одна з колишніх студенток.

Відкрито завісу таємниці і щодо родини дівчини. 

Так, батько Дєєвої, Євген Шмалько, - директор ПП Південноукраїнської фармацевтичної компанії. У самої Анастасії в декларації - $ 24 тис. доходів, зароблених у Швеції.

Чоловік Дєєвої, Георгій, - син ведучої "1 + 1" Наталії Підлісної, партнер компанії з продажу електротранспорту, а заодно він займається просуванням сайтів в рекламному агентстві. Свекруха, до речі, горою стала на захист невістки.

"Аваков її потребував, у неї все виходило. Він запропонував їй посаду не найпершого, зама, який займається наближенням емведешних структур до норм цивілізації і стежить, щоб гранти не крали.  А ви кого чекали на це місце? Може, вашу дружину? Або сестру? Або "сміття" з 20-річним стажем?"- написала в соцмережі Підлісна.

Правда, пост на другий день зник.

Нагадаємо, призначення 24-річної Дєєвої розбурхало соцмережі - користувачі підозрюють, що дівчина отримала посаду завдяки зв'язкам, а не талантам.

Підігріли скандал відверті фото дівчини, які розлетілися мережею. 

Ірина Геращенко заявила, що призначили Дєєву з порушенням процедури, а сам Арсен Аваков став на захист підлеглої. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада