Безсмертний розповів, про що сьогодні говорили у Мінську

В рамках сьогоднішнього засідання політичної підгрупи тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на сході України сторони обговорили модальності виборчого процесу в окупованих районах Донбасу
Depo.Влада
19 січня 2016 22:44
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив представник України у політичній підгрупі Роман Безсмертний, передає depo.ua.

"Сьогодні відбулися три засідання, і всі ці три засідання були присвячені обговорень виборчих модальностей, модальностей виборчого процесу. Обговорювали ми кілька складових, де зупинилися на двох ключових моментах – це адміністрування, тобто участь Центральної виборчої комісії, і формування змісту повноважень дільничних виборчих комісій і територіальних виборчих комісій. І в другій частині ми працювали з можливих функцій і участі політичних партій. Що стосується третьої складової, то ми обговорювали проблеми безпеки виборчого процесу", - сказав Безсмертний.

У той же час він зазначив, що реалізація всіх трьох складових можлива лише за умови виконання перших трьох пунктів комплексу мінських домовленостей.

"Тільки після легалізації цих початкових пунктів повинні вступити в дію речі, про які йде мова. Тобто це розмова на перспективу, розмова на те, що це буде реалізовано, якщо перше, друге і третє перед цим буде виконано", - підкреслив Безсмертний.

Також він повідомив, що переговори в рамках політичної підгрупи проходили у присутності головуючого на засіданнях тристоронньої контактної групи, посла ОБСЄ Мартіна Сайдика.

"Розмова була досить напружена, розмова була такою, якою вона була останні півтора року. На жаль, сторони залишилися при своїх переконаннях", - резюмував представник України в політичній підгрупі.

Нагадаємо, на завтра запланована зустріч Тристоронньої контактної групи по Донбасу.

13 січня, в Мінську пройшло перше в 2016 р. засідання учасників Тристоронньої контактної групи з участю нового постпреда від РФ Бориса Гризлова. На зустрічі домовилися, що на Донбасі з 00:00 14 січня починається режим повного припинення вогню.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада