Стали відомі імена найбільш злісних прогульників у Раді

Найбільш злісними прогульниками у Верховній Раді є Дмитро Добкін та Юрій Солод («Оппоблок»), Олександр Пресман («Економрозвитку») і Костянтин Жеваго (позафракційний)
Depo.Влада
16 січня 2015 20:10
ФОТО: depo.ua
Стали відомі імена найбільш злісних прогульників у Раді
Стали відомі імена найбільш злісних прогульників у Раді

Список найзавзятіших прогульників опублікувало рух «Чесно», передає depo.ua.

Всі ці депутати пропустили 12 з 15 засідань Верховної Ради. При цьому наголошується, що пан Жеваго неодноразово очолював антирейтинги прогульників у минулому скликанні.

На другому місці - депутати Дмитро Шенцев, Андрій Білецький (позафракційні), а також Михайло Добкін («Оппоблок»). Ці депутати пропустили 11 з 15 засідань.

Нарешті, 10 з 15 засідань, за даними письмової реєстрації, пропустили Володимир Зубик («Економрозвитку») і Дмитро Ярош (позафракційний), який нещодавно назвав своє депутатство помилковим.

Закон «Про Регламент Верховної Ради України» вимагає від народних депутатів проходити процедуру письмової реєстрації. Відповідно до закону, саме на підставі даних про письмову реєстрацію відбувається нарахування депутатської зарплати. З усіх депутатів, які, за цими даними, пропустили найбільше засідань, тільки Юрій Солод, Андрій Білецький та Дмитро Ярош не мають досвіду парламентської роботи, а отже, можуть виправдатися своїм незнанням процедур, зазначає рух.

Читайте також на depo.ua: Тимошенко і Вілкул - злісні прогульники комітету з євроінтеграції.