США закликають окупантів Криму скасувати вирок журналісту Семені

Сполучені Штати Америки висловили глибоку стурбованність з приводу вироку українському журналістові Миколі Семені, винесеному окупаційним судом Криму

Depo.Влада
26 вересня 2017 09:36
ФОТО: depo.ua
США закликають окупантів Криму скасувати вирок журналісту Семені

Про це йдеться в заяві Держдепартаменту США, передає Depo.ua.

У заяві зазначається, що цей вирок базується на тому, що Семена критикував Росію за спробу узаконити анексію Криму.

У зв'язку США закликають владу анексованого Росією Криму скасувати вирок Семені, дозволити йому відновити роботу в якості журналіста і припинити пресувати місцеву опозицію.

"Крим залишається невід'ємною частиною України, і США будуть і надалі послідовно підтримувати її територіальну цілісність і суверенітет", - наголосили у Держдепартаменті США.

Нагадаємо, 22 вересня підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя оголосив вирок кримському журналісту, автору "Радіо Свобода" і "Крим.Реалії" Миколі Семені.

Журналісту призначено покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.

Напередодні Микола Семена виступив у суді з останнім словом, і заявив, що якщо йому винесуть обвинувальний вирок, це позначиться на всій журналістиці в Росії.

Раніше один із адвокатів Семени Олександр Попков зазначив, що справа проти його підзахисного "не вкладається, по-перше, в межі логіки і здорового глузду, а по-друге, в межі законодавства, в тому числі російського".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада