США в Україні програють, а ЄС боїться мільйонів українців, - Фірташ

Олігарх Дмитро Фірташ, який вже два роки перебуває в Австрії через звинувачення у корупції з боку США, вважає недієздатною американську стратегію в Україні
Depo.Влада
8 лютого 2016 09:35
ФОТО: depo.ua

Про це Фірташ заявив в інтерв’ю австрійському виданню Kurier, передає depo.uа з посиланням на "Європравду".

"Я бачу сьогодні в Україні недієздатність американської стратегії. На мій погляд, Україна керується зовнішніми силами, і не дуже ефективно. Україна не є поодиноким випадком. Ми бачили, що політика США не була успішною на Близькому Сході і в інших країнах. І найголовніше, що від цього страждає Європа. Ключове слове сьогодні – мігранти. І я переконаний, що ЄС не хоче, щоб 45 мільйонів людей з України утворили нову міграційну хвилю, коли держава зруйнується", - сказав Фірташ.

Він також прокоментував відставку міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса, заявивши, що це ознака "політичного банкрутства нинішнього уряду".

"У них немає програми реформування. Виглядає так, ніби найголовніше для цих політиків – це сидіти на державних підприємствах і отримувати з них вигоду", - сказав Фірташ.

Олігарх також відзначив, що поки не вирішив коли і чи буде взагалі повертатися до України.

"Як ви знаєте, я чекаю розгляду касаційної скарги. І на підставі результату я буду вирішувати щодо мого повернення додому. Сказати, що я застряг в Австрії, це не дуже правильно. Я б охарактеризував своє перебування тут як дуже корисне в останні два роки", - сказав він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада