США проведуть тренінги для НАБУ і Антикорупційної прокуратури

США готові провести серію тренінгів для детективів Національного антикорупційного бюро України і прокурорів Антикорупційної прокуратури
Depo.Влада
22 січня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua

Про це зазначив у четвер ввечері в Вашингтоні керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький, передає depo.ua з посиланнням на "Укрінформ".

"Ми бачимо у американських колег щире бажання допомогти нам, надати технічну підтримку, у тому числі, провести в майбутньому тренінги і для детективів НАБУ, і для прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури", - зауважив Холодницький за результатами зустрічей у Міністерстві юстиції США, Державному департаменті, представниками ФБР.

"Перший такий навчальний візит для прокурорів антикорупційної прокуратури відбудеться в лютому", - уточнив він.

Як зазначив Холодницький, українську сторону під час зустрічей крім нього представляли також директор НАБУ Артем Ситник і заступник Генпрокурора України Давід Сакварелідзе.

"Розглядалися питання, власне, антикорупційної політики – боротьби з корупцією в Україні та використання тих можливостей, які мають наші американські колеги для того, щоб досягти реальних результатів", - прокоментував Холодницький зміст двосторонніх обговорень.

Він підкреслив, що зустрічі "були спрямовані на поглиблення співпраці".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада