США просить НФ и БПП розглянути "прослушку" для НАБУ

Посольство США в Україні направило листи до керівництва Верховної Ради – спікера Андрія Парубія та керівників фракцій коаліції – Народний Фронт і Блок Петра Порошенка з проханням підтримати законопроект про "прослушку" для НАБУ
Depo.Влада
17 листопада 2016 18:28
ФОТО: depo.ua

Про це на вечірньому засіданні повідомив спікер Верховної Ради Андрій Парубій, передає Depo.ua.

"Я сам отримав такий лист. Я цей лист передав і у Фракцію Блоку Петра Порошенка, я передав у Фракцію Народного Фронту на розгляд. Як тільки буде рішення фракцій, я тут же поставлю це на порядок денний сесії", - сказав Парубій.

Як відомо, відповідний проект закону був зареєстрований пів року тому, і з часу реєстрації жодного разу не виносився на розгляд в сесійну залу.

Із закликом про включення у порядок денний Ради законопроекту №4812, що надає Антикорупційному бюро право на самостійне прослуховування, до спікера звернувся депутат Мустафа Найєм.

"Наскільки я знаю, цей законопроект підтримало і європейське суспільство, і в тому числі, наскільки мені відомо, є листід посольства США нна керівництво фракцій народного фронту та Блоку петра порошенка щодо підтримки цього законопроекту.

Якщо це можливо, давайте включимо його в порядок денний, бо це входить в нашу стратегію по тому, щоб НАБУ стало нарешті незалежним і отримало можливість німмати інформацію з телекомунікаційних мереж самостійно, без втручання СБУ" - сказав Найєм.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада