США передали Україні докази роботи Гонтаревої з російським бізнесом, - ЗМІ

Найближчим часом можуть бути опубліковані передані із США матеріали, які доводять, що Валерія Гонтарева продовжує співпрацю з російським бізнесом під час її роботи на посаді голови НБУ

 Про це повідомляють джерела "Главкому", передає depo.ua.

"Мова йде про так зване "американське досьє", яке влада США передали українській делегації під час недавнього візиту. Як заявив минулого тижня екс-глава СБУ Валентин Наливайченко, влада США розташовують достатнім компроматом на главу НБУ і її партнерів. З озвученої Наливайченко інформації відомо про корупційні кошти, які Гонтарева і її соратники використовували для оплати послуг піар-компаній (на території США). Однак є відомості про те, що в американських матеріалах містяться незаперечні докази того, що Гонтарева продовжує вести справи з російськими бізнес-партнерами, використовуючи для цього офшорні компанії", - пише видання.

На думку видання, "ймовірно, під тиском цих фактів Порошенко все-таки доведеться прийняти рішення про відставку Гонтаревої".

"Трикутник "Гонтарева - ICU - росіяни" здатний обнулити і репутацію самого глави держави, так як ICU позиціонується як компанія, яка займається юридичним обслуговуванням бізнесу Порошенко. Принаймні, саме керівник департаменту ICU Пасенюк коментував недавній "офшорний скандал", в якому фігурував президент", - стверджує видання.

Нагадаємо, що НАБУ почало розслідування відносно глави НБУ Валерії Гонтаревої.

Слідчі перевірять достовірність фактів, наведених в розслідуванні Центру по дослідженню корупції та організованої злочинності, що свідчать про співпрацю чиновниці з заступником голови російського банку ВТБ Юрієм Соловйовим.

Читайте також: Скандал з офшорами в Панамі (ХРОНІКА)

Більше політичн