США передали Україні докази роботи Гонтаревої з російським бізнесом, - ЗМІ

Найближчим часом можуть бути опубліковані передані із США матеріали, які доводять, що Валерія Гонтарева продовжує співпрацю з російським бізнесом під час її роботи на посаді голови НБУ
Depo.Влада
7 квітня 2016 15:27
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомляють джерела "Главкому", передає depo.ua.

"Мова йде про так зване "американське досьє", яке влада США передали українській делегації під час недавнього візиту. Як заявив минулого тижня екс-глава СБУ Валентин Наливайченко, влада США розташовують достатнім компроматом на главу НБУ і її партнерів. З озвученої Наливайченко інформації відомо про корупційні кошти, які Гонтарева і її соратники використовували для оплати послуг піар-компаній (на території США). Однак є відомості про те, що в американських матеріалах містяться незаперечні докази того, що Гонтарева продовжує вести справи з російськими бізнес-партнерами, використовуючи для цього офшорні компанії", - пише видання.

На думку видання, "ймовірно, під тиском цих фактів Порошенко все-таки доведеться прийняти рішення про відставку Гонтаревої".

"Трикутник "Гонтарева - ICU - росіяни" здатний обнулити і репутацію самого глави держави, так як ICU позиціонується як компанія, яка займається юридичним обслуговуванням бізнесу Порошенко. Принаймні, саме керівник департаменту ICU Пасенюк коментував недавній "офшорний скандал", в якому фігурував президент", - стверджує видання.

Нагадаємо, що НАБУ почало розслідування відносно глави НБУ Валерії Гонтаревої.

Слідчі перевірять достовірність фактів, наведених в розслідуванні Центру по дослідженню корупції та організованої злочинності, що свідчать про співпрацю чиновниці з заступником голови російського банку ВТБ Юрієм Соловйовим.

Читайте також: Скандал з офшорами в Панамі (ХРОНІКА)

Більше політичн