США не платитимуть зарплату одеській команді Саакашвілі

Одеська облдержадміністрація пояснила, що США не платитимуть гроші чиновникам Одеської облдержадміністрації
Depo.Влада
8 липня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це Укрінформу повідомила керівник агентства інвестицій та розвитку в Одеській облдержадміністрації Юлія Марушевська, передає depo.ua.

"Ніякої грошової допомоги у вигляді заробітної плати чиновникам Одеської облдержадміністрації від уряду США не було, не буде і не може бути. Це неможливо за українським законодавством", - підкреслила Марушевська.

Вона також уточнила, що  під час Саакашвілі з  послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, що відбулася  в Одесі, йшлося виключно про підтримку антикорупційних програм.

"Мова йшла про підтримку антикорупційних програм, оплату роботи міжнародних експертів, які допомагатимуть у впровадженні цих програм, тренінги для персоналу", - сказала вона.

Як приклад, Марушевська навела започаткування майбутнього Будинку юстиції.

"З Будинком юстиції нам треба розуміти, які сервіси потрібно спрощувати, як правильно доносити їх до людей. Для цього потрібен міжнародний досвід. Експерти будуть приїжджати і безкоштовно навчати наших співробітників", - пояснила вона.

За словами Марушевської, крім США таку допомогу запропонували й країни Європи.

Раніше повідомлялось, що Саакашвілі домовився з послом США Джеффрі Пайеттом про виплату заробітньої плати новій команді ОДА.

Більше новин політики читайте в рубриці Влада. depo.ua.