США не дали візу Онищенку, - ЗМІ

Народний депутат Олександр Онищенко не зміг отримати американську візу, що свідчить про ставлення до нього офіційної влади США
Depo.Влада
2 грудня 2016 05:34
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловило джерело в дипломатичних колах у Києві, пише Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"В Онищенка немає американської візи, мабуть тому, що американська влада має інформацію, що його компрометує", - сказав співрозмовник агентства, коментуючи повідомлення про передачу Онищенком компромату на президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, народний депутат від "Волі народу" Олександр Онищенко заявив, що передав компромат на президента Петра Порошенка Сполученим Штатам Америки.

В Адміністрації президента прокоментували заяви депутата Олександра Онищенка про компромат на Порошенка лише тим, що правоохоронні органи очікують на його повернення

Нагадаємо також, що 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. Однак той встиг виїхати за кордон і осів у Лондоні.

За попередніми даними,  у результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 фігурантів "газової справи", в якій проходить і нардеп Онищенко.    

Сам нардеп вже отримав посвідку проживання у Лондоні, де готовий до суду з українськими правоохоронцями

У жовтні Національне антикорупційне бюро встановило наявність у народного депутата Олександра Онищенка паспорта громадянина Греції.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада