США наклали санкції на міністрів окупованого Криму

Сполучені Штати Америки внесли до списку санкцій вісім міністрів уряду окупованої Республіки Крим, а також керівників управлінь ФСБ і Слідчого комітету по регіону
Depo.Влада
1 вересня 2016 19:44
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті мінфіну США, передає depo.ua.

У список внесені: міністр майнових і земельних відносин Анна Анюхіна, міністр палива та енергетики Світлана Бородуліна, міністр економічного розвитку Валентин Демідов, міністр фінансів Ірина Ківік, міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку Дмитро Полонський, міністр юстиції Олег Шаповалов, перший заступник голови ради міністрів Михайло Шеремет, міністр промислової політики Андрій Васюта.

Під санкціями США також виявилися в.о. керівника Слідчого управління СК Росії по Криму Михайло Назаров і начальник управління ФСБ Росії по Криму і Севастополю Віктор Палагін.

Також, під американські санкції потрапили компанії Ротенбергів, які будують Керченський міст.

Нагадаємо, Росія окупувала Крим після незаконного референдуму у березні 2014 року. Світова спільнота не визнає анексію Криму і його приєднання до Росії та засуджує участь російських військових у війні на Сході України. І за це планово вводить санкції проти країни-агресора та незаконної кримської влади.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада