США надасть Україні протитанкову зброю після 1 жовтня, - АПУ

Вашингтон надасть Україні протитанкові комплекси Javelin, але не раніше 1 жовтня

Про це звявив заступник глави Адміністрації президента Андрій Таранов, передає depo.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

''Ми отримаємо техніку по 5 категоріях, зокрема систему проведення навчань. Ми вже чекаємо навчання не тільки гвардійців, але і підрозділів Збройних сил України ".

За його словами, це засоби контрбатарейної боротьби, які дозволять виявляти артилерійські та мінометні батареї на відстані більше 40 км; засоби радіоелектронної боротьби, які дозволять протистояти російським системам придушення і розвідки; протитанкові засоби, ''те, про що ми завжди говоримо - системи Javelin ", а також системи організації зв'язку для прихованого управління військами.

'' Настрої (в США. - ред.) за рік нашої війни кардинально змінилися: якщо рік тому це було тільки '' немає '' і неможливо було розмовляти на цю тему, то цього року під час цього візиту ми помітили, що американська сторона в своїй більшості готова до виконання всього, про що я говорив '', - підкреслив Таранов.

Нагадаємо, 18 червня Сенат Конгресу США, незважаючи на заперечення Білого дому, схвалив законопроект про витрати на оборону. Документ пропонує надати Україні озброєння та іншу військову допомогу.

Мітки США зброя