ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

США благословили Україну на вступ до НАТО

США висловили підтримку прагнення України до членства в НАТО

Depo.Влада
17 листопада 2018 08:22
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін за підсумками проведення Комісії стратегічного партнерства Україна-США, інформує Depo.ua з посиланням на сайт українського відомства та "Укрінформ".

Так, у спільній заяві Комісії стратегічного партнерства Україна-США, яка засідала 16 листопада, наголошується, що США вітають прагнення України щодо вступу в НАТО, які були зафіксовані у Бухарестській декларації 2008 року, і розраховують одного дня привітати Україну у якості повноправного члена Альянсу.

"США підтримують зусилля України, спрямовані на імплементацію безпекових реформ, зазначених у Законі "Про національну безпеку України", а також відзначають продовження участі України у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у всьому світі", - йдеться у заяві.

"Насправді, вступ до НАТО - це процес не тільки зміни в нашому секторі безпеки і оборони, це процес звільнення насправді всієї країни", - наголосив Клімкін.

Нагадаємо, 16 листопада у Вашингтоні відбулося засідання Комісії стратегічного партнерства Україна - США, за підсумками якого сторони домовилися про створення трьох робочих груп, які зосередяться на питаннях безпеки і протидії агресії Росії, правах людини та інших питаннях.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада