Строковики в Нацгвардії вимагають демобілізації: триває акція протесту

Військовослужбовці строкової служби, які відбули відведений термін в Національній гвардії України, вийшли на акцію протесту з вимогою демобілізувати їх. Командування Нацгвардії зараз проводить переговори з групою протестувальників
Depo.Влада
13 жовтня 2014 15:46
ФОТО: depo.ua
Строковики в Нацгвардії вимагають демобілізації: триває акція протесту
Строковики в Нацгвардії вимагають демобілізації: триває акція протесту

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу Нацгвардії.

«Керівництво Нацгвардії роз'яснює військовослужбовцям позицію держави з приводу відтермінування демобілізації і наслідків організації даної акції», - зазначили в Нацгвардії.

Видання «Дзеркало тижня» з посиланням на джерело в керівництві Нацгвардії повідомляє подробиці протестної акції. На базі в Нових Петрівцях під Києвом 350 солдатів-строковиків збунтувалися і пішки вирушили до столиці. Колона рушила до Адміністрації Президента, скандуючи гасла проти президента України Петра Порошенка. Перед цим бійці Нацгвардії протягом чотирьох діб вимагали виплатити грошове забезпечення, яке вони не отримували. Вони також домагаються видачі зимової форми і людського поводження з боку командирів, яких тепер рядові бійці вимагають звільнити.

За даними видання, перед тим, як покинути межі частини, бійці замкнули командирів у господарських приміщеннях. Офіцери, вибравшись, не змогли їх наздогнати.

Нагадаємо, що цього року в Україні відбулося вже три хвилі мобілізації. Нещодавно президент України Петро Порошенко заявив, що не бачить сенсу проводити черговий призов, проте не уточнив, коли зможуть повернутися додому вже мобілізовані громадяни.