Справу проти екс-начальника контррозвідки СБУ підготували до суду

Військова прокуратура завершила розслідування проти колишнього начальника департаменту контррозвідки Служби безпеки України Володимира Біка

Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає depo.ua

"Сьогодні головною військовою прокуратурою завершено досудове розслідування у відношенні генерал-майора Біка, який сприяв ФСБ Російської Федерації в проведенні підривної діяльності саме у період грудня-лютого 2013-2014 років під час Революції Гідності", - повідомив Матіос.

Він уточнив, що Бік звинувачується у державній зраді, оскільки за вказівкою екс-глави СБУ Олександра Якименка надавав секретну інформацію ФСБ.

"За результатами досудового розслідування встановлено, що Бік за вказівкою голови СБУ, першого заступника керівника та інших департаментів... організовував і виконував вказівки співробітників ФСБ РФ, організовував виконання цих завдань, по зашифрованих каналах зв'язку перекидав зібрану інформацію на сервери відповідних підрозділів ФСБ Росії, після чого відбувалася спланована і чітко підтверджена спецоперація у вигляді інформаційної війни, яка спотворювала причини, хід та щоденні події, які відбувалися в період Революції Гідності", - розповів Матіос.

Нагадаємо, у військовій прокуратурі також встановили, що низка вищих посадовців СБУ за вказівкою екс-глави СБУ Олександра Якименка брали участь в операції ФСБ РФ в дискредитації Євромайдану.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.