Справу проти екс-начальника контррозвідки СБУ підготували до суду

Військова прокуратура завершила розслідування проти колишнього начальника департаменту контррозвідки Служби безпеки України Володимира Біка
Depo.Влада
15 липня 2015 15:21
ФОТО: depo.ua

Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає depo.ua

"Сьогодні головною військовою прокуратурою завершено досудове розслідування у відношенні генерал-майора Біка, який сприяв ФСБ Російської Федерації в проведенні підривної діяльності саме у період грудня-лютого 2013-2014 років під час Революції Гідності", - повідомив Матіос.

Він уточнив, що Бік звинувачується у державній зраді, оскільки за вказівкою екс-глави СБУ Олександра Якименка надавав секретну інформацію ФСБ.

"За результатами досудового розслідування встановлено, що Бік за вказівкою голови СБУ, першого заступника керівника та інших департаментів... організовував і виконував вказівки співробітників ФСБ РФ, організовував виконання цих завдань, по зашифрованих каналах зв'язку перекидав зібрану інформацію на сервери відповідних підрозділів ФСБ Росії, після чого відбувалася спланована і чітко підтверджена спецоперація у вигляді інформаційної війни, яка спотворювала причини, хід та щоденні події, які відбувалися в період Революції Гідності", - розповів Матіос.

Нагадаємо, у військовій прокуратурі також встановили, що низка вищих посадовців СБУ за вказівкою екс-глави СБУ Олександра Якименка брали участь в операції ФСБ РФ в дискредитації Євромайдану.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.