Справу кримських політв'язнів розглядатимуть у відкритомі режимі

Розгляд справи українського режисера Олега Сенцова і антифашиста Олександра Кольченка по суті відбудеться у відкритому режимі
Depo.Влада
9 липня 2015 21:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила адвокат Сенцова Ольга Чавдар за підсумками попереднього слухання Північно-Кавказьким окружним військовим судом Ростова-на-Дону, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Сьогодні розглядалося клопотання захисту щодо проведення судового розгляду у відкритому судовому засіданні. Дане клопотання задовольнили за виключенням особливостей дослідження низки доказів, представлених стороною обвинувачення в томі першої кримінальної справи", - сказала Чавдар.

Вона також повідомила, що суд дозволив за клопотанням захисту ведення аудіозапису справи, але у відеозапису було відмовлено,оскльки їх "звинувачують у злочині терористичної спрямованості для забезпечення безпеки учасників засідання".

Адвокат також повідомила, що Сенцову і Кольченку, незважаючи на доводи захисту, продовжено арешт на півроку - до 16 грудня. Перше слухання справи призначено на 21 липня, додала вона.

Нагадаємо, київські анархісти сьогодні провели під посольством Росії акцію на підтримку кримського політв'язня Олександра Кольченка.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.