Справу екс-міністра Злочевського відновили через Чорновол

Суд скасував постанову прокурора про закриття справи екс-міністра екології Миколи Злочевського, оскільки не допитана заявниця - нардеп Тетяна Чорновол

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ухвалу Солом'янського суду Києва від 15 червня.

Нагадаємо, Злочевський виїхав з України наприкінці 2014 року.

У червні 2015-го Тетяна Чорновол звернулася до Генпрокуратури щодо неправомірних дій службових осіб Міністерства екології та природних ресурсів при видачі у 2010-2012 роках спеціальних дозволів на користування надрами ТОВ "Парі", ТОВ "Ексо-Північ", ТОВ "Перша українська газонафтова компанія", ТОВ "Алдеа-України", ЗАТ ВК "Укрнафтобуріння", ТОВ "Кримтопенергосервіс", ТОВ "Газойлінвест", ТОВ "Компанія Азов-ойл", ТОВ "Надрагаз", ПАТ "Техноресурс". У заяві йшлося, що Міністром екології видавало дозволи на розробку надр газу фірмам, які контролювалися міністром Злочевським.

9 лютого 2018-го нардеп-утікач Олександр Онищенко заявив, що екс-міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський заплатив $100 млн за закриття проти нього кримінальної справи та розблокування активів в Україні.

15 червня Солом'янський суд Києва скасував постанову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури від 1 серпня 2017 року про закриття провадження і поновив розслідування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна