Справою Бузини займеться Ренат Кузьмін

Мати вбитого журналіста Олеся Бузини Валентина звернулася до адвоката Рената Кузьміна для допомоги в розкритті вбивства сина та адвокатського захисту
Depo.Влада
4 квітня 2016 18:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Опозиційного блоку", передає depo.ua.

"Уже майже рік влада не може закінчити розслідування резонансного вбивства відомого журналіста Олеся Бузини. Складається враження, що цю справу хочуть спустити на гальмах, адже днями був відпущений на свободу один з підозрюваних. Не бажаючи миритися в цій ситуацією, мама Олеся вирішила звернутися за допомогою до адвоката Рената Кузьміна, для того, щоб довести розслідування до кінця" - сказано в повідомлення.

Відповідно до інформації, "Опозиційний блок" буде всіляко підтримувати проведення ефективного розслідування справи про вбивство українського журналіста.

"Необхідно зробити все, щоб мати Бузини і українці дізналися правду, винні були покарані. Опозиційний блок з дня вбивства журналіста вимагає від влади прозорого, об'єктивного і ефективного розслідування цієї справи. Вбивство не повинно залишитися безкарним, тим більше - вбивство журналіста."

Нагадаємо, Олесь Бузина був убитий у дворі власного будинку в Києві 16 квітня 2015 року. Підозрюваними у вбивстві є Денис Поліщук та Андрій Медведько.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада