Справи про злочини проти Майдану є першочерговими, - Шокін

Генеральна прокуратура визначає справи про розслідування злочинів проти Майдану і повернення грошей, вкрадених екс-чиновниками, як першочергові
Depo.Влада
29 березня 2015 23:29
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив Генеральний прокурор Віктор Шокін, передає depo.ua.

"По-перше, потрібно завершити всі майданівські справи. Треба відновити справедливість, тому що є чиновники, які зганьбили Україну, розікрали Україну. Я хочу, щоб ці кошти, які були вкрадені, повернули в Україну", - сказав він.

Шокін підкреслив, що в Генпрокуратурі вже придумали законний шлях повернення цих коштів, але не уточнив, який саме.

За словами генпрокурора є багато проблем з поверненням екс-чиновників в Україну, зокрема через те, що багато їх них отримали російське громадянство.

"Перше - якщо вони приймали громадянство інших держав, у т.ч. - Росії. Є такі країни, з якими у нас договорів про екстрадицію. Окрім того Росія своїх громадян не видає. Через це теж є певні складнощі", - зазначив Шокін.

"Але навіть не зважаючи на це, ми вживатимемо усі заходи, передбачені законом, щоб люди, - громадяни України чи ні - які скоїли будь-які злочини на території України, і буде доведено - а це буде доведено - що в їх діях є склад злочину... я буду робити усе можливе, щоб вони були покарані згідно із законом України", - додав генпрокурор.

Мітки: Майдан