Справи про злочини проти Євромайдану об’єднають в єдиний реєстр

Незабаром буде створено та оприлюднено єдиний реєстр кримінальних проваджень щодо злочинів, скоєних під час Революції гідності
Depo.Влада
1 квітня 2015 19:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявив генеральний прокурор України Віктор Шокін під час зустрічі з президією консультативної ради при Генеральній прокуратурі, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

За словами Шокіна, створення та оприлюднення єдиного реєстру кримінальних проваджень щодо злочинів, скоєних під час Революції гідності, дасть змогу громадськості ознайомитися з ходом слідства та долучитися до нього.

«У реєстрі буде зібрано всі зареєстровані кримінальні провадження, які розслідуються Генеральною прокуратурою, обласними та районними прокуратурами, а також прокуратурою міста Києва», - повідомив він.

Шокін наголосив, що багато злочинів було скоєно в регіонах: ідеться про організацію протидії мирним акціям протесту, використання адмінресурсу, направлення «тітушок» до Києва.

За його словами, на сайті Генпрокуратури буде створено спеціальний розділ, у якому кожен бажаючий зможе побачити, на якій стадії перебуває розслідування того чи іншого кримінального провадження. «Процес розслідування буде максимально відкритим і підзвітним громадськості», - підкреслив Шокін.