Справа Сталіна живе: Порошенко відреагував на повну заборону окупантами Меджлісу

Президент України Петро Порошенко назвав рішення Верховного суду Росії про заборону Меджлісу кримських татар ксенофобським
Depo.Влада
29 вересня 2016 20:48
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив  у виступі з нагоди річниці трагедії Бабиного Яру, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Сьогодні, в той же день, коли ми вшановуємо пам'ять жертв трагедії Бабиного Яру, Верховний суд РФ ухвалив ксенофобське рішення про заборону Меджлісу. Справа Сталіна живе ", - сказав Порошенко.

"Якщо лідери деяких країн в основу своєї політики закладають боротьбу за так звану історичну справедливість, якою дуже любив обґрунтовувати свої злочини сам Гітлер, якщо міжнародне право знову розтоптане чоботом агресора, якщо нинішня ООН іноді нагадує тодішню Лігу націй, якщо анексію Криму в зворотному перекладі на німецьку російська пропаганда прямо зараз називає аншлюсом, якщо все так, то де гарантія, що ми застраховані від повторення інших трагічних сторінок недавнього минулого?" – пояснив він свою позицію.

Нагадаємо, 26 квітня так званий Верховний суд Криму заборонив діяльність Меджлісу на території Росії і на території захопленого нею півострова Крим.

Сьогодні Верховний суд Росії відхилив апеляційну скаргу у справі "Про заборону Меджлісу", тим самим заборонивши його діяльність на території Росії і в окупованому Криму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада