Справа Шеремета: Суддя вигнав всіх сторонніх із засідання по апеляції Кузьменко

Суддя дозволив підозрюваній у вбивстві Шеремета Юлії Кузьменко під час розгляду апеляції на її арешт перебувати біля свого адвоката, а не за скляним загородженням
 

Справа Шеремета: Суддя вигнав всіх сторо…

Відповідне клопотання подав адвокат підсудної, мотивуючи це захистом її прав, передає Depo.ua.

Суддя погодився, однак запропонував всім стороннім покинути приміщення, в якому відбувається засідання. Залишилися тільки журналісти, родичі та поручителі. Зазначимо, у Кузьменко 37 поручителів. Також залишилися народні депутати, уповноважені президента, головний лікар кардіоцентру – це ще 10 осіб.

Після цього суддя попросив покинути засу дусу і поручителів. 

"Шановні поручителі. Я звертаюся до вас. Також окремо. Я прошу вас покинути зал судового засідання. Вас буде запрошено окремо після того, як уже почнеться засідання, учасники процесу дадуть пояснення по справі. З метою забезпечення прав підозрюваної, для задоволення клопотання адвоката прошу вас покинути судове засідання", – сказав суддя. 

Суддя прийняв таке рішення, оскільки у п'ятницю, 20 грудня, після рішення перенести засідання по розгляду апеляції на арешт Кузьменко відбулися заворушення. 

Нагадаємо, Апеляційний суд міста Києва сьогодня взявся за розгляд апеляції на арешт підозрюваної у вбивстві Павла Шеремета лікаря-волонтера Юлії Кузьменко. 

Як відомо, 12 грудня поліція затримала фігурантів справи про вбивство Павла Шеремета.

Того ж дня в МВС назвали весь список підозрюваних у вбивстві Шеремета: Яна Дугарь, Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко і подружжя Грищенків.

14 грудня підозрюваним було обрано запобіжні заходи: Дугарь відпустили під цілодобовий домашній арешт, а Кузьменко та Антоненка закрили за ґратами на два місяці.

20 грудня засідання суду, на якому мали розглянути апеляцію на арешт Кузьменко, перенесли ена 24 грудня. Однак захисники були з цим не згодні та вимагали провести засідання після перерви. Через деякий час група спецназу, яка приїхала до Київського апеляційного суді, провела "зачистку" залу суду і примусово вивезла Юлію Кузьменко у СІЗО. 

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Згодом стало відомо, що слідство на 90% знає, хто виконавці.

 

Читайте також: Вбивство Шеремета: Що відбувається у справі (ХРОНІКА)

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme