UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Справа Шеремета: Суд на два місяці кинув за ґрати музиканта Антоненка

Сьогодні, 14 грудня, Печерський районний суд столиці заарештував на два місяці ветерана АТО та музиканта групи Riffmaster Андрія Антоненка — основного фігуранта справи про вбивство журналіста Павла Шеремета

Справа Шеремета: Суд на два місяці кинув…
Фото: Олександр Хоменко / Depo.ua

Про це передає Depo.ua.

Зазначимо, що рішення про арешт ухвалював суддя Сергій Вовк.

Під час засідання захист підозрюваного заявив про відвід судді, однак суд відхилив цю заяву. Також суддя проігнорував декілька десятків заяв щодо взяття Андрія Антоненка на поруки.

Таким чином, Антоненко пробуде за ґратами до 8 лютого 2020 року.

Нагадаємо, 12 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поліція затримала фігурантів справи Павла Шеремета.

Правоохоронці розповіли, як серед чотирьох версій причин вбивства журналіста Павла Шеремета слідство обрало одну – дестабілізацію ситуації в Україні шляхом вбивства відомої особи.

Також слідство оприлюднило список підозрюваних і назвало тих, хто закладав вибухівку під машину Шеремета.

Під час затримання музиканта і ветерана війни з Росією Андрія Антоненка поліція не пускала до нього адвокатів і перекрила двір будівлі навіть для місцевих жителів

Командування сил спеціальних операцій Збройних сил запевняє, що Андій Антоненко, якого підозрюють у причетності до вбивства журналіста та одного із керівників "Української правди" Павла Шеремета, на службі проявляв себе позитивно.

Співак Положинський записав відеозвернення на підтримку "Ріффмастера" Антоненка.

13 грудня розпочався суд над співаком. Його захист вимагає відводу судді.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Згодом стало відомо, що слідство на 90% знає, хто виконавці.

 

Читайте також: Вбивство Шеремета: Що відбувається у справі (ХРОНІКА)

Розмитий мотив і ветерани: До яких наслідків призведе розкриття вбивства Шеремета

Волонтерка і доброволець: Хто такі Кузьменко і Антоненко, затримані за вбивство Шеремета і кого ще підозрюють

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme