Справа Шеремета: Суд дав доступ до інформації мобільних операторів

Суд дав згоду на доступ слідчих до інформації операторів мобільного зв'язку МТС Україна, Київстар і Лайфселл, а також відео з камер готелю "Опера" у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета
Depo.Влада
6 жовтня 2016 15:34
ФОТО: depo.ua

Відповідні рішення Печерського суду від 12 вересня розміщені в реєстрі судових рішень, передає Depo.ua.

Так, згідно з рішенням судді Шапутько у тимчасовий доступ надана інформація в електронному та друкованому вигляді, яка перебуває у зазначених операторів з можливістю її вилучення, щодо моніторингу стосовно абонентів телекомунікаційних послуг в хоні дії певних базових станцій, які працювали у певний період часу в 2016 році.

Крім того, слідчим надано доступ до копії відеозапису з камер відеоспостереження, які встановлені на фасаді будинку №53 по вулиці Богдана Хмельницького в м. Києві, який знаходиться у володінні служби безпеки готелю "Опера", з можливістю його вилучення.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва. В його автомобілі здетонував вибуховий пристрій. Слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство.

На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, а згодом в МВС заявили про наявність записів з рисами облич імовірних злочинців. В Україні створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Протягом останнього місяця поліція не розголошує жодної інформації, заявляючи, що це може нашкодити слідству.

Зазначимо, що Шеремет останнім часом працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вєсті".  

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада