UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Справа Шеремета: Аваков розповів про заплановані "цікаві слідчі дії"

У справі журналіста Павла Шеремета заплановано деякі слідчі дії щодо замовників убивства
 

Журналіст стрічки новин

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв’ю Дмитру Гордону, повідомляє Depo.ua.

"Що стосується справи щодо замовників (вбивства Шеремета – ред.)... Були проведені слідчі дії, не так давно, після Нового року, приїжджав сюди цей чоловік (Макар – ред.), ми домовилися, він дав свідчення. Ці свідчення досить цікаві", – розповів він.

Також Аваков заявив про заплановані слідчі дії.

"Ще у нас там будуть дві дуже цікаві слідчі дії. А потім Генпрокурор вирішить, чи можна цю інформацію робити публічною і що з нею робити далі", – сказав міністр.

Нагадаємо, раніше Аваков заявив, що у справі Шеремета практично не існує реальних нестиковок.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядало п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Підозру у вбивстві Шеремета оголосили музиканту Андрію Антоненку, лікарю Юлії Кузьменко та волонтерці Яні Дугарь. Антоненко досі залишається за ґратами, тоді як Кузьменко після апеляції відпустили під домашній арешт.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme