Справа Майдану: Парубій розповів про тривалі допити в ГПУ

Голова Верховної Ради Андрій Парубій розкрив подробиці своїх допитів у Генпрокуратурі у справі "Майдану"
Depo.Влада
27 серпня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв`ю "5 каналу", передає depo.ua.

Він зазначив, що він цікавий слідству, оскільки був комендантом наметного містечка на Майдані і керівником "Самооборони".

"Єдине, що мене дивує, що деякі рази я був у окремих епізодах, то вчора я знов протягом п’яти годин розповідав від першої хвилини, до останньої хвилини всі події на Майдані. І я питався в слідчих, чому так? Я все це вже подетально розповідав, всі ці давав свідчення, є вони. Слідчі назвали певні уточнюючі деталі, які їх цікавили, в деяких моментах більш глибоко вони хотіли дізнатися про систему прийняття рішень, про певні події. Подетально мені, в черговий раз, довелося розповісти як створювалась "Самооборона", про всі сотні "Самооборони", де який підрозділ стояв, які функції виконували, про наметове містечко, про те, хто де розміщувався. Було видно, що слідчі дуже ретельно до своєї справи віднеслись", - сказав Парубій.

Він також повідомив слідчим, що готовий "самостійно давати свідчення". "Я пішов вчора і весь свій вихідний день, півдня пробув у них, тим не менше, я готовий приходити вдень і вночі", - додав глава парламенту.

Парубій також цікавився у керівництва ГПУ, коли справу Майдану передадуть до суду. "Ми з того приводу мали розмову, але визначити певні дати на сьогодні є складно. Але той момент, що слідство активізувалось, ми повинні швидше вітати, і тому я запропонував їм будь-кого, хто їм потрібен, я забезпечу його прихід у прокуратуру, який би пришвидшив цю справу. Головне питання, яке сьогодні стоїть по "справі Майдану": розслідувати злочини, визначити і назвати злочинців, і суспільство повинно це бачити і розуміти", - сказав спікер Ради.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада